top of page

Poznaj opinię moich uczniów, którzy pociągnęli za spust. Pamiętaj, że tylko działanie jest działaniem.

Projekt bez tytułu-3.png

"

Ode mnie krotko i zwięzle. Współpraca z Mikołajem totalnie zmieniła mój mindset i nastawienie. Zawsze wiedziałam ze chce osiągnąć w życiu dużo, mam ponadprzeciętne ambicje ale zawsze brakowało mi tego żeby ruszyć do przodu. Po Poznaniu Mikołaja i rozpoczęciu współpracy w końcu ruszyłam do przodu. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu zespołu, wprowadzenie od postaw i masa wskazówek i motywacji. Jestem wdzięczna, że pomógł mi bo dzięki niemu moje życie zmieniło się w przeciągu roku o 180 stopni.

Julia Gąsiorowska

Projekt bez tytułu-4.png

"

Profesjonalizm, wsparcie i pomoc w rozwoju to chyba najlepiej opisujące słowa podczas współpracy z Mikołajem.Znamy się od dzieciaka i przez 20 lat mojego życia ani razu się na nim nie zawiodłem ani biznesowo ani prywatnie.Niejednokrotnie dzięki jego szkoleniom moje wyniki w biznesie powiększały się x razy.Myśle, że idealnym podsumowaniem będzie fakt, że gdy przychodzę do Mikołaja z problemem on odpowiada „ to tylko kolejne wyzwanie do pokonania” i znajduje na to receptę.Wielkie dzięki brachu za możliwość współpracy właśnie z Tobą!✌🏽

Bartosz Kalicki

Piotr Miszczuk

Sebastian Alek

Praca z Mikołajem od początku zaczęła się pozytywnie. Wprowadzenie jak i pomoc w dalszej edukacji zdecydowanie na plus. Na pojawiające się pytania, odpowiedzi były jasne i konkretne oraz bardzo pomocne na samym początku jak i w trakcie współpracy. Zdecydowanie polecam

"

Projekt bez tytułu-7.png

Współpraca z  Mikołajem pomaga mi realizować moje ambitne cele. Mikołaj jest osoba konkretną, dzięki temu na szkoleniach przekazuje najcenniejsze wskazówki. Szkolenia zmieniły mój mindset, zwiększyły jakość i produktywność mojego życia. Profesjonalne podejście do współpracy indywidualnej pozwala mi na szybki rozwój. Wprowadzenie do podstaw, poprawki, wskazówki i duża dawka motywacji. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc.

"

Projekt bez tytułu-5.png

Bartłomiej Poborca

Jeżeli ktoś nie wierzy że z network marketingu i tradingu da się zrobić to należał jeszcze niedawno do tego samego grona osób co ja. Dzięki współpracy z Mikołajem zobaczyłem że na tym naprawdę da się zarobić. Mimo że to dopiero moje początki to z każdym tygodniem zarobki są coraz większe.  Mega wiedza,  masa wskazówek i informacji. Ten gość w punktach mówi co trzeba robić a gdy trzyma się planu to widać jak konto się powiększa.

"

Projekt bez tytułu-8.png

Jarosław Jakucewicz

Siemanko!! 😁

Napiszę krótko i zwięźle! 

Dzięki współpracy z Mikołajem, zyskałem nowe umiejętności zarządzania swoimi pieniędzmi, poznałem świat inwestycji od "poszewki". Mikołaj pomógł mi otworzyć głowę na zupełnie inny poziomie, wszystko czego potrzebowałem by móc rozwijać swój "mindset" dostałem właśnie dzięki współpracy z Mikołajem. 👊🔥

"

Projekt bez tytułu-9.png

Angelika Pieczyńska

Od samego początku współpracy, z Mikołajem otrzymałam 100% wsparcia od Jego osoby, zawsze starał i stara się dać mi odpowiednią motywację DO DZIAŁANIA. 

Często udziela mi cennych wskazówek, które staram się wykorzystywać, w praktyce. 

Oprócz tego cechuje się szczerą, konkretną postawą, która zawsze umożliwia na przedstawienie danej sprawy/sytuacji/wyzwania jasno i klarownie.

"

Projekt bez tytułu-10.png

Hubert Kubiak

Z Mikolalej współpracuje mi się zajebiście! Odkąd wziął mnie pod swoje skrzydła, zrobiłem mega progres, dzięki niemu zanotowałem awans w firmie, tylko dlatego,że poświęca mi swój cenny czas i zawsze pomaga,gdy jestem w potrzebie. Odkąd podjąłem współpracę z Mikim, wyszedłem zdecydowanie ze swojej strefy komfortu,dzięki czemu zarabiam coraz więcej. Jeśli chodzi i kontakt, to zawsze stara mi się pomóc,wtedy kiedy tego potrzebuje. Serdecznie polecam podjęcie współpracy właśnie z Mikołajem,możesz na tym tylko zyskać!

"

Projekt bez tytułu-11.png

Paweł Koch

Wszystko wytłumaczone przejrzyście bez owijania w bawełnę. Mikołaj jest cały czas w pełni dostępny więc jak czegoś potrzebuję bądź nie wiem zawsze dostaję szybką odpowiedź. W szkoleniach bardzo dużo wiedzy. Dołączenie do GC z Mikołajem to moja najlepsza decyzja w życiu .

"

Projekt bez tytułu-12.png

Szymon Muzylo

Jeżeli chodzi o współpracę z Mikołajem jestem mega zadowolony ale przede wszystkim bardzo wdzięczny za codzienne wsparcie i pomoc. Mikołaja znam kilkanaście lat i napewno to też pomogło na starcie jeżeli chodzi o biznes bo inaczej jest zacząć z kimś kogo znasz a kimś kogo nie znasz. Młody, ambitny i pracoholik ale w dobry tego słowa znaczeniu 😉

"

Projekt bez tytułu-13.png

Wojciech Kucharski

Według mnie, zajęcie się klientem i współpraca jest Top of the Top, nic dodać nic ująć, jeżeli są jakieś pytani to zawsze i szybko dostaje się jasna odpowiedz, jak i samemu czuć Progres jeżeli się tylko faktycznie przyłoży!

"

Projekt bez tytułu-14.png

Tomasz Karalenko

Jako, że moja współpraca trwa już miesiąc. Chciałem podzielić się paroma zdaniami na jej temat calkowicie szczerze nie owiajając w bawełne nie słodząc, pudrująć, lukrująć bo nie jestem cukiernikiem. Jesli chodzi o sam kontakt z Mikołajem na współpracy 1:1 to kontakt jest bardzo dobry, bardzo szybkie odpowiedzi na nutrujące pytania. Szukanie rozwiazań za kazdym razem gdy coś jest niejasne, pomoc od samego początku w jak najlepszym i najszybszym starcie Biznesu. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie, na których  przede wszystkim nabiera się masę energii do działania, ale też również można najeść się prawdziwym mięsem jesli chodzi o konkretne informacje co do tego jak podejść do tego wszystkiego. Przede wszystkim nie zostajesz z tym wszystkim sam i Jesli ci zalezy na rozwoju i zrobieniu z siebie lepszego gościa gotowego na poważny biznes zmieniający myślenie , a mozna powiedzieć ze całe życie . To nie mogłem trafić lepiej . Reszta juz lezy tylko i wyłącznie po mojej stronie jak to wykorzystam. Bo   Mikołaj jest swietnym mentorem i przykładem solidnej i przede wszystkim szczerej osoby.

"

Projekt bez tytułu-15.png
Projekt bez nazwy-3.png

Wojtek Mieczkowski

Podczas współpracy z Mikołajem można liczyć na 100% wsparcie. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, tłumaczy niejasne kwestie dot. biznesu. Przy współpracy 1:1 można liczyć na gotowy plan działania, który jest ułożony pod konkretną osobę oraz wsparcie offline. Przysłowiowe "odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu".

"

Projekt bez nazwy-4.png

Damian Wileński

Współpracę z Mikołajem oceniam na wzorową ! Jest on pozytywną i energiczną osobą tak jak ja, wiec dogadujemy się bez żadnego ale. Wiele razy chciałem zrezygnować, ponieważ nie czułem tej energii, miałem wiele rozpraszaczy dookoła nie potrafiłem wjechac na odpowiednie tory, Mikołaj mi w tym pomógł! Dzięki niemu zmieniłem swój mindset i powoli osiągam to co sobie założyłem ! Piona!

"

Projekt bez nazwy-5.png

Michał Pieczul

Bardzo dobry lider.

Cały czas mamy kontakt od początku wprowadzenia do biznesu.

W razie wątpliwości zawsze odpowie na pytania i służy pomocą.

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu 🙂

"

IMG_3057.JPG

Przestań czekać i

Zacznij Współpracę

Zacznij współpracę wypełniając formularz poniżej!

bottom of page